left-cornerright-corner

Elektrický mobility skúter TGA Vita

Elektrický vozík TGA Vita - vzorový skúter

Na objednávku - Dodanie 21-28 dní

Eletrický skúter TGA Vita - rok výroby 2015, 2016, 2017
Cena nového cca 5480,-€
UŠETRÍTE 49%

2800 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.


Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 13km/ h
Maximálny dojazd - 32 km
Celková dĺžka  - 150  cm
Celková šírka - 70 cm
Celková výška - 110 cm
Šírka sedadla - 51 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 50 a/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Čistá hmotnosť(s batériami) - 135 kg
Svetlá výška – 10 cm
Nosnosť – 159 kg
Motor - 4 polový, 700 Wat

Elektrický skúter TGA Vita patrí medzi najpokročilejšie štýlové mobility skútre na svete. S dvojitou technológiou lichobežníkového zavesenia tlmičov na zadnej strane je TGA Vita jedným z najhladších a najtichších skútrov na trhu.

S robustným systémom pohonu zadných kolies je poháňaný jedným z najväčších TGA motorov, jazda je tak hladká a pohodlná, bez ohľadu na to, akým terénom cestujete.

Vita bol navrhnutý tak, aby ste mali na dosah všetko stlačením jedného tlačidla. Palubný počítač vám dáva hladký prehľad o záťaži skútra a automatickej brzde, ktorá v prípade núdze zastaví skúter a odpojí motor.

Jedným z kľúčových funkcií skútra Vita je jeho displej z tekutých kryštálov - nástroj, ktorý prehľadne zobrazuje presné údaje v reálnom čase o všetkom, čo potrebujete vedieť, vrátane rýchlosti, času a teploty. Šikovne navrhnutý palubný počítač v TGA Vita vám tiež ukazuje, ako ďaleko ste cestovali a presne zobrazuje, koľko energie v batérií vám zostáva. TGA Vita je bezpochyby jedným z najlepších športových terénnych mobility skútrov na trhu.
Dostupné farby - čierna, modrá, biela, strieborná, oranžová. Dodanie farebnej varianty podľa aktuálnej ponuky zahraničného dodávateľa.Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Chcete sa niečo spýtať?