Elektrické invalidné vozíky a skútre – Ako to je naozaj?

Dnes trošku odbočím a sústredím vašu pozornosť na naše skútriky. Viem, že mnohým z  vás nestačí len dať možnosť vybrať si vozík a stať sa jeho majiteľom. Zaujíma vás, ako sa k nám tieto vozíky dovážajú, odkiaľ, v akom technickom stave sú, čo všetko robíme pre vašu aj našu spokojnosť, aby vám slúžili čo najdlhšie a najspoľahlivejšie. Veď koho by také do veľkej miery zaujímavé a dosť podstatné informácie nezaujímali, že áno? 🙂

V krátkosti, zostavila som pár výstižných viet. Verím, že vašej zvedavosti sa patrične zavďačíme. 🙂

Všetky elektrické vozíky a skútre z našej ponuky sú používané, dovážané z Veľkej Británie, avšak s dôrazom na kvalitu značky a technický stav vozíkov. To znamená, že sú málo jazdené s minimálnym opotrebovaním. Každý skúter prejde u nás kompletnou generálnou údržbou a až po tomto procese je ponúknutý na predaj.

Aj keď sú vozíky jazdené, dávame na všetky vozíky 12 mesačnú záručnú dobu, pretože sme si vedomí ich kvality a spoľahlivosti. Jediným menším nedostatkom môžu byť malé poškriabania povrchového laku skútra, aj to len v malej miere a nie na každom kuse. Elektrické invalidné vozíky z našej ponuky máme aj na sklade, to znamená, že sú pripravené k okamžitému odberu, ale zabezpečujeme aj skútre na objednávku podľa vašich požiadaviek.

Dovoz k vám domov máte u nás úplne zdarma a pri prebierke vášho nového skútra vás zaškolíme, ako tieto elektrické invalidné vozíky čo najbezpečnejšie ovládať a používať na cestách k vašej plnej spokojnosti. Je dobré vedieť, že sme vám pomohli a dali nové možnosti na skvalitnenie a spríjemnenie vášho života.

Tešme sa spolu zo života, nech je všetko nové pre nás prínosom:-)

Napíšte komentár

* Povinné údaje