left-cornerright-corner

Elektrický vozík Careco

Elektrický vozík pre seniorov Careco

Na objednávku - Dodanie 14-28 dní

1540 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 13km/ h
Maximálny dojazd - max.30 km
Celková dĺžka  - 135  cm
Celková šírka - 66 cm
Výška - 118 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 50 a/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Hmotnosť bez batérií - 93kg
Čistá hmotnosť(s batériami) - 117 kg
Svetlá výška – 9 cm
Nosnosť – do 160 kg Max

Elektrický invalidný vozík Coreco - Hľadáte všestranný vysoko kvalitný skúter? CareCo s multifunkčnými schopnosťami je ideálny skúter.

CareCo je vybavený množstvom užitočných funkcií. Viacúčelové nastavenie rýchlosti znamená, že skúter je možné prepínať z 4 na 8mph (aj počas jazdy). Cestujete po ceste s maximálnou rýchlosťou 8 míľ za hodinu alebo prejdete na rýchlosť 4 míle za hodinu a bezpečne cestujete po chodníkoch.

Plne nastaviteľné sedadlo a komfortná opierka hlavy poskytujú ten správny druh pohodlia a podpory pre dlhšie cesty, ako aj vyššiu bezpečnosť s otočným dizajnom pre ľahký prístup na skúter. Predné svetlá a spätné zrkadlo sú k dispozícii pre bezpečnú jazdu na ceste.

V kombinácii s pneumatikami odolnými voči opotrebovaniu, pôsobí systém úplného odpruženia počas jazdy na nerovnom teréne na tlmenie vibrácií, ktoré sa prejavujú prostredníctvom skútra. Pre tých z vás, ktorí chcú trochu ďalej cestovať so skútrom, je to naozaj dôležitý doplnok. 

Všetky naše mobility skútre sú dodávané s batériou a nabíjačkou. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až k vám domov, 12 mesiacov záruka na náhradné diely a servisnú prácu.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Máte nejaké otázky? Pýtajte sa!