left-cornerright-corner

Elektrický skúter DAYS STRIDER ST5D

Elektrický skúter DAYS STRIDER ST5D

Na objednávku - Dodanie 14-28 dní

2200 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 13km/ h
Maximálny dojazd - do 30 km na jedno nabitie batérií
Celková dĺžka  - 144  cm
Celková šírka - 68 cm
Celková výška - 136 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 75 A/h
Brzdový systém - Electronic Brake+ručná brzda
Hmotnosť ( bez batérií) - 138 kg
Nosnosť max. – do 180 kg Max
Odpruženie - plne odpružený
Svetlá výška - 21 cm
Šírka sedadla - 52cm
13 "kolesá z ľahkých zliatin na mieru s pneumatikami
Núdzová brzda
Dve spätné zrkadlá
Predný nákupný košík

Mobility skúter Strider ST5 Deluxe 8mph je určený na prevádzku na pozemných komunikáciách, ale aj do terénu. Má moderný robustný dizajn, ktorý vám umožní jazdiť s ľahkosťou všade, kde potrebujete. So svojimi špeciálnymi kolesami z ľahkých zliatin, elegantným lakom a dotykovým ovládaním je tento skúter skutočne trendy! Aj keď sa jedná o väčší typ skútra, je veľmi kompaktný a ľahko ovládateľný s malým polomerom otáčania.

Pre konečný moderný vzhľad a dojem má Strider ST5 Deluxe jednoduché použitie v LED ovládaní cez dotykovú obrazovku na panely. Jednoducho stlačíte na displeji tlačítko a zmeníte svoju rýchlosť alebo aktivujete potrebné ukazovatele.

Tak, ako je veľmi elegantný a štýlový, ponúka aj vynikajúci výkon. Používa osvedčenú technológiu od motocyklového priemyslu, tento skúter má nezávislé ľave a pravé predne zavesenie a jedno mono-odpruženie zavesenia na zadnej strane. To v kombinácii s vysokou svetlou výškou vám dáva neuveriteľne hladkú jazdu aj na drsnejšom teréne.

Komfortne tvarovaná sedačka je plne nastaviteľná dozadu, dopredu a do výšky. Dokonca sa otáča o 360 stupňov, aby bolo nastupovanie a vystupovanie jednoduché. Operadlo, lakťové opierky a opierka hlavy sú tiež nastaviteľné, čo umožňuje každému nájsť skutočne pohodlnú polohu sedenia.

Hladká a tichá jazda rýchlosťou až 12km/h je zaručená výkonným motorom, ktorý dáva skútru nosnosť až 180kg. Plné odpruženie a veľké pneumatiky zaručujú bezproblémovú a pohodlnú jazdu.

Všetky naše mobility skútre sú dodávané s batériou a nabíjačkou. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až k vám domov, 12 mesiacov záruka na náhradné diely a servisnú prácu.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

arrow

Chcete sa niečo spýtať?