left-cornerright-corner

Elektrický vozík Mercury M48

Elektrický vozík Mercury M48

Na objednávku - Dodanie 14-28 dní

1450 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 13km/ h
Maximálny dojazd - max.30 km na jedno nabitie batérií
Celková dĺžka  - 146  cm
Celková šírka - 67 cm
Celková výška - 110 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 40  A/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Čistá hmotnosť(s batériami) - 112 kg
Svetlá výška – 16 cm
Nosnosť – do 134 kg Max

Drive Mercury M48 elektrický skúter - Skúter je ľahko ovládateľný , jazda na ňom pre vás bude pokojná, hladká a maximálne komfortná.

Zameranie na pohodlie jazdca je zrejmé. Ak chcete mať kompletný a jednoduchý prístup ku skútru, sedadlo sa otáča do oboch strán. Na zadnej časti kresla je šikovné vrecko a vpredu veľký nákupný košík. Lakťové opierky sú nastaviteľné do šírky.

Výkonné 40 Ah batérie na tomto skútry môžu niesť maximálnu nosnosť do 134 kg a má dosah až 30 km na jedno nabitie, neuveriteľné!

Skúter ma mnoho bezpečnostných prvkov: protišmykové kolesá, svetlá a indikátory, dve zrkadlá, automatický elektrický bezpečnostný brzdový systém, protišmyková podložka pre nohy, jednoduché použitie ovládacích prvkov. Bezpečnostným aspektom tohoto skútra bola venovaná veľká pozornosť, rovnako ako komfortu pri jazde.

Všetky naše mobility skútre sú dodávané s batériou a nabíjačkou. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až k vám domov, 12 mesiacov záruku na diely a servisnú prácu.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Chcete sa niečo spýtať?