left-cornerright-corner

Elektrický vozík Drive Mercury Regatta

Elektrický vozík Mercury Regatta

Na objednávku - Dodanie 14-28 dní

1580 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.


Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 13km/ h
Maximálny dojazd - 30 km na jedno nabitie batérií
Celková dĺžka  - 146  cm
Celková šírka - 67 cm
Celková výška - 110 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 40 a/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Čistá hmotnosť(s batériami) - 112 kg
Svetlá výška – 16 cm
Nosnosť – do 159 kg Max

Drive Mercury Regatta 8 Mobility skúter  je najnovší prírastok do veľmi populárne kolekcie Mercury skútrov od Drive Medical. Skúter je ľahko ovládateľný a má všetky najnovšie technológie tak, aby bola jazda na ňom pre vás pokojná, hladká a maximálne comfortná.

Mercury Regatta Mobility skúter prichádza s obrovským rozsahom funkcií ako štandard. Zameranie na pohodlie jazdca je zrejmé, keď sa pozriete na sedadlo Admirals, nastavenie možno vykonať do výšky a sklonu operadla spolu so šírkou lakťovej opierky. Ak chcete mať kompletný a jednoduchý prístup ku skútru, sedadlo sa tiež otáča do oboch strán. Na zadnej časti kresla je šikovné vrecko a vpredu veľký nákupný košík.

Výkonné 40 Ah batérie môžu niesť maximálnu nosnosť do 159kg a má dosah až 30 km na jedno nabitie.

Tento skúter ma mnoho bezpečnostných prvkov: proti šmykové kolesá, svetlá a indikátory, celý je odpružený, dve zrkadlá, automatický elektrický bezpečnostný brzdový systém, protišmyková podložka pre nohy, jednoduché použitie ovládacích prvkov. Bezpečnostným aspektom tohoto skútra bola venovaná veľká pozornosť, rovnako ako komfortu pri jazde. Je to pravdepodobne jeden z najlepšie vybavených 13km/h skútrov v tejto cenovej kategórii.

Všetky naše mobility skútre sú dodávané s batériou a nabíjačkou. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až k vám domov, 12 mesiacov záruku na diely a servisnú prácu.

SÚBORY NA STIAHNUTIE

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Chcete sa niečo spýtať?