left-cornerright-corner

Elektrický vozík Pride Celebrity X Sport

Elektrický skúter Pride Celebrity X Sport

Na objednávku - Dodanie 14-28 dní

1570 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 13km/ h
Maximálny dojazd - max.30 km
Polomer otáčania: 145 cm
Celková dĺžka  - 118,80  cm
Celková šírka - 61 cm
Celková výška - 110 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 40 a/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Čistá hmotnosť(s batériami) - 100 kg
Svetlá výška – 8,3 cm
Nosnosť – do 150 kg Max
Predné pneumatiky: 9 cm x 25 cm (3,5 "x 10")
Zadné pneumatiky: 10 cm x 33 cm (4 "x 13")
Odpruženie: predné a zadné

Elektrický skúter Pride Celebrity X Sport - je robustný exteriérový skúter určený hlavne do terénu. Jeho mimoriadne vysoká svetlá výška a hlboký dezén pneumatík vám dajú nové možnosti , či už na prechádzku do lesa alebo po lúkach. Plne odpružené kolesá a celkovo nastaviteľné sedadlo poskytujú fantastické jazdné vlastnosti.

Riadítka v polkruhovom tvare a nastaviteľné ovládanie páčky sú ideálne pre ľudí s postihom rúk, napr. artrózou. A ako každý skúter, aj tento sa dá krásne poskladať na prevoz autom.

Všetky naše mobility skútre sú dodávané s batériou a nabíjačkou. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až k vám domov, 12 mesiacov záruku na diely a servisnú prácu.

Tento skúter ma mnoho bezpečnostnýchprvkov: protišmykové kolesá, svetlá a indikátory, celý je odpružený, automatický elektrický bezpečnostný brzdový systém, protišmyková podložka pre nohy, jednoduché použitie ovládacích prvkov. Bezpečnostným aspektom tohoto skútra bola venovaná veľká pozornosť, rovnako ako komfortu pri jazde. Je to pravdepodobne jeden z najlepšie vybavených 13km/h skútrov v tejto cenovej kategórii.

SÚBORY NA STIAHNUTIE

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Chcete sa niečo spýtať?