left-cornerright-corner

Elektrický vozík TGA Mystere

Elektrický vozík pre seniorov TGA Mystere

Na objednávku - Dodanie 14-28 dní

1680 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 13km/ h
Maximálny dojazd - max.30 km
Celková dĺžka  - 145  cm
Celková šírka - 64 cm
Celková výška - 110 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 50 a/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Čistá hmotnosť(s batériami) - 112 kg
Svetlá výška – 10 cm
Nosnosť – do 179 kg Max

Elektrický invalidný vozík TGA Mystere - Keď je skúter váš hlavný dopravný prostriedok, zaslúžite si stroj, ktorý kombinuje luxusnú eleganciu, pohodlie, jednoduchosť použitia, štýl a spoľahlivosť. TGA Mystere ponúka všetky tieto veci a je dodávaný s bonusom uznávaného mena TGA pre kvalitu.

Plne aktívne odpruženie a tvarované nastaviteľné sedadlo otočné o 360 stupňov robí TGA Mystere jeden z najpohodlnejších skútrov všetkých čias.
Dostupné farby - čierna, červená. Dodanie farebnej varianty podľa aktuálnej ponuky zahraničného dodávateľa.

Tvarované riadidlá umožňujú užívateľovi vybrať si najpohodlnejšiu polohu ruky s jednoduchým ovládaním prevádzkovaným buď prstami alebo palcami.

Komfortne tvarovaná sedačka je plne nastaviteľná dozadu, dopredu a do výšky. Dokonca sa otáča o 360 stupňov, aby nastupovanie a vystupovanie bolo jednoduché. Operadlo, lakťové opierky a opierka hlavy sú tiež nastaviteľné, čo umožňuje každému nájsť skutočne pohodlnú polohu sedenia.

Hladká a tichá jazda rýchlosťou až 12km/h je zaručená výkonným motorom, ktorý dáva skútru MYSTERE nosnosť až 180kg. Plné odpruženie a veľké pneumatiky zaručujú bezproblémovú a pohodlnú jazdu.

Všetky naše mobility skútre sú dodávané s batériou a nabíjačkou. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až k vám domov, 12 mesiacov záruka na náhradné diely a servisnú prácu.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Máte nejaké otázky? Pýtajte sa!