left-cornerright-corner

Elektrický vozík TGA Sonet

Elektrický vozík TGA Sonet

Na objednávku - Dodanie 14-28 dní

1380 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 10km/ h
Maximálny dojazd - max.30 km
Celková dĺžka  - 130  cm
Celková šírka - 60 cm
Celková výška bez sedadla - 60 cm
Sedadlo plne otočné šírka - 46cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 36  A/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Čistá hmotnosť( bez batérií) - 89 kg
Svetlá výška – 7,5 cm
Nosnosť – do 160 kg Max
Motor - 24v 450W
Maximálna stúpavosť - 12%

Elektrický invalidný vozík TGA Sonet - je veľmi ľahký na ovládanie. Stredný skúter ponúka najvyššiu úroveň pohodlia, jeho ovládateľnosť a bezpečnosť vám pomôže v pohybe vo veľkom štýle.

SONET je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám tých, ktorí nepotrebujú prenositeľnosť malého skútra a ktorí nechcú veľký model skútra. SONET má kompaktné rozmery bez kompromisov v oblasti užívateľského komfortu a bezpečnosti.

Elegantný dizajn a vzhľad z krásne tvarovanou karosériou na leštených kolesách z ľahkých zliatin. Pozornosť je venovaná detailom v prístrojovej doske s jednoduchým ovládaním dotykovým panelom indikátormi svetiel a húkačky.

Tvarované riadidlá umožňujú užívateľovi vybrať si najpohodlnejšiu polohu ruky s jednoduchým ovládaním prevádzkovaným buď prstami alebo palcami.

Komfortne tvarovaná sedačka je plne nastaviteľná dozadu, dopredu a do výšky. Dokonca sa otáča o 360 stupňov, aby nastupovanie a vystupovanie bolo jednoduché. Operadlo, lakťové opierky a opierka hlavy sú tiež nastaviteľné, čo umožňuje každému nájsť skutočne pohodlnú polohu sedenia.

Hladká a tichá jazda rýchlosťou až 10km/h je zaručená výkonným motorom, ktorý dáva skútru SONET nosnosť až 160kg. Plné odpruženie a veľké pneumatiky zaručujú bezproblémovú a pohodlnú jazdu.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Chcete sa niečo spýtať?