left-cornerright-corner

Elektrický vozík Freerider

Elektrický invalidný vozík Freerider

Na sklade - 1 kus

1380 €

Pre objednanie volajte 0918 293 034 alebo píšte og@ogstudiovoziky.sk
Pre potvrdenie záväznej objednávky je potrebné uhradiť minimálne 50% zálohu z ceny vozíka.
Na tento skúter vám dáme 1 rok záruku a dovezieme vám ho úplne zdarma. Zároveň sme vám, ako nášmu klientovi, v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii na telefóne. Servisné zásahy riešime do 24 hodín, alebo po vzájomnej dohode podľa vašich požiadaviek.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

Špecifikácia:

Maximálna rýchlosť - 9km/ h
Maximálny dojazd - max.30 km
Celková dĺžka  - 139 cm
Celková šírka - 63 cm
Polomer otáčania - 116 cm
Typ batérie (2ks) - 12 V – 40 a/h
Brzdový systém - Electronic Brake
Čistá hmotnosť(s batériami) - 106 kg
Svetlá výška – 12,7 cm
Nosnosť – do 120 kg Max

Elektrický invalidný vozík Freerider - Keď je skúter váš hlavný dopravný prostriedok, zaslúžite si stroj, ktorý kombinuje luxusnú eleganciu, pohodlie, jednoduchosť použitia, štýl a spoľahlivosť. Freerider ponúka všetky tieto veci.

Komfortne tvarovaná sedačka je plne nastaviteľná dozadu, dopredu a do výšky. Dokonca sa otáča o 360 stupňov, aby nastupovanie a vystupovanie bolo jednoduché. Operadlo, lakťové opierky a opierka hlavy sú tiež nastaviteľné, čo umožňuje každému nájsť skutočne pohodlnú polohu sedenia.

Hladká a tichá jazda rýchlosťou až 9km/h je zaručená výkonným motorom, ktorý dáva skútru Freerider nosnosť až 120kg. Plné odpruženie a veľké pneumatiky zaručujú bezproblémovú a pohodlnú jazdu.

Všetky naše mobility skútre sú dodávané s batériou a nabíjačkou. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie až k vám domov, 12 mesiacov záruka na náhradné diely a servisnú prácu.

Chcem tento elektrický skúter s dopravou ZDARMA

 

 

 

Máte nejaké otázky? Pýtajte sa!