Trinasť rokov pomáhame ľuďom zostať v pohybe a žiť aktívny život, udržať si svoju pozitívnu energiu a spokojnosť v živote. Osem rokov sme podporou pre každého, kto nám do dnešnej doby prejavil svoju dôveru. Osem rokov sme tu, aby ste hlavne vy mali šťastnejšie dni. Veď o tom je život. Byť šťastný!

2012-06

PEŤO

A ako to všetko začalo?

Poznáte to. Život vám dáva do cesty situácie, ľudí, okolnosti a vy si vyberáte, ktorou cestou ísť. Tiež som to nemal inak, človek je nútený prekonávať mnoho prekážok, aby sa nakoniec dostal tam, kam chce.

A keď prišla príležitosť, využil som ju a odsťahoval som sa za prácou a novým životom do zahraničia, konkrétne do Anglicka. Ponúkalo sa mi tam viac možností aj na prácu aj na pestrejší osobný život.

Mám rád ľudí, kontakt s nimi, rád sa rozprávam a hlavne ma robí šťastným pocit, že som niekomu pomohol. Áno, som sebec v tomto smere, nerobím veci nezištne len tak, robí mi dobre, keď vidím druhých, že sú šťastní. A tak z toho pocitu profitujem hlavne ja:-)

Preto po skúsenostiach so životom, s prácou v zahraničí a chuťou pomáhať druhým, vznikla myšlienka, neskôr projekt Ogstudio. Veľká Británia je pre našinca plná nových skvelých možností a tak sa stalo, že to čo tam funguje už roky, som chcel doviezť aj na Slovensko. Aj naši ľudia si zaslúžia spríjemniť si život, spraviť si ho plnohodnotnejším, pokiaľ taký nieje.

Po návrate z tejto krajiny som založil firmu na dovoz elektrických invalidných vozíkov a skútrov Peter Gere Ogstudio. Asi po roku fungovania som stretol Janku a začali sme pracovať na spoločnej veci a budovať niečo hodnotné pre ľudí. Fungujeme ako jeden podporný tím pre seniorov, ľudí s pohybovým obmedzením ale aj pre tých, ktorý chcú svoj skúter len tak. Pretože v ňom vidia veľkú pomoc napr. aj maminy s deťmi 🙂

JANKA s maminou

PEŤO pri predvádzačke skútra