Vaše postrehy a názory nám pomáhajú našu prácu dolaďovať do najmenších detailov k vašej plnej spokojnosti. Teší nás, keď nám píšete svoje zážitky a pozitívne zmeny vo vašom živote. Ďakujeme za vaše fotky, slová a aj videá. Ďakujeme  za akúkoľvek spätnú väzbu, lebo vďaka nej sa máte s nami stále lepšie:-)  ĎAKUJEME za vašu dôveru v nás.


Jan Kolář, Jakubov

Dobrý deň,

chcel by som sa Vám ešte raz poďakovať za dodanie skútru TGA Sonet. Vďaka Vám dostal môj život nový rozmer. Posielam zopár fotografií, kde som bol po cca 3 rokoch na „prechádzke“ s mojim labradorom Lucasom. Doposiaľ to na barlách nebolo možné a teraz som znovu objavil miesta, kde som dlhú dobu nebol. Lucas mal z toho veľkú radosť a spolu sme si to užívali.

Všetkým, ktorí majú záujem o zakúpenie elektrického vozíka budem Vašu firmu vrelo odporúčať. Počas celej doby od kedy som Vás oslovil, ste so mnou komunikovali a snažili ste sa mi pomôcť radami a skúsenosťami.

Taktiež sme spolu riešili aj možnosť transportu tohto vozíka mojim osobným autom a našli sme riešenie. Moja manželka sa už teraz teší na naše výlety, keď budem môcť s ňou ísť aj na dlhšie prechádzky, než tomu bolo doteraz.

Prajem Vám veľa úspechov vo Vašom podnikaní a som presvedčený, že ešte mnohým ľudom zlepšíte kvalitu ich života. K tomuto prianiu sa pripája aj moja manželka a pokiaľ by vedel rozprávať určite by tak urobil aj môj Lucas.:)

Jan Kolář, Jakubov
Ján Margeta, Badín

Dobrý deň a ďakujem pekne za priania. Zatiaľ skúšam cesty do mesta, elektrický skúter ide dobre, rýchlo a hlavne zakaždým dôjdem domov. Zvykáme si na nové veci okolo toho a som hlavne rád, že ho mám. Ste veľmi láskaví ľudia, ochotní a som rád, že som natrafil práve na Vás. Prajem Vám veľa úspechov v práci a veľa mostov bez dier. Často na Vás spomíname, no len v dobrom. Ján Margeta s manželkou. Ďakujeme

Ján Margeta, Badín
Alžbeta Benczová, Žirany

Elektrický vozík pre ocina funguje perfektne. Hoci cez zimu to moc nepoužíval, ale príchodom leta o to viac. Každý deň je na cestách, navštevuje kamarátov, príbuzných, ide tam kde chce a kedy chce,.je znovu mobilný vďaka vozíku. Vozík veľmi cení a ako bývalý šofér z povolania ho veľmi opatruje a ošetruje a to nesmie byt na slnku ani na daždi...takto má znovu trochu roboty a mamina viac času pre seba.Ale chodia aj spolu na prechádzky.
Teraz viem, že to bolo perfektné rozhodnutie pre ocina a teši ma to, že ocino znova ožil, hoci bez maminej pomoci to nejde, ale spolu zvládnu všetko...
Ďakujem vám veľmi pekne za ochotu a spoluprácu a prajem vám pekne leto.  Alžbeta

Alžbeta Benczová, Žirany
Agáta  Cristol, Marseille

Dobrý deň prajem,
chcem sa vám poďakovať za elektrický vozík. Môj otec a môj brat sú veľmi šťastní, ich život sa zmenil. Môj brat bol po operácii kolena, kde rekonvalescencia je dlhá. Vozík mu umožňuje robiť nákupy a chodiť hore dole po dedine. Aj môj otec, ktorý je v pokročilom veku, sa veľmi teší a robí malé výjazdy s vozíkom. Je to úžasná pomoc pre nás všetkých a ďakujem vám z celého srdca.
S pozdravom
Agáta  Cristol, Marseille

Agáta Cristol, Marseille
p.Kristína z Liptovského Jána

Moje nové nohy, ako to volajú ľudia v mojom okolí, mi navrátili schopnosť byť samostatným človekom. Najlepšie rozhodnutie, ktoré som urobila v 21. storočí, mi zabezpečuje samostatnosť, upevňuje sebavedomie a prežívam chvíle plné poznania a krásy. Mojim "Kita mobilom", tak ho volá celá rodina, sa dostanem na hríby pod lesom, na plaváreň, do obchodu, na stretnutia s priateľmi, bola som hrať kolky v hotely Alexandra s rodinou, kde som mobil zaparkovala priamo na recepcii. Proste, skoro všade sa dostanem ako pred invaliditou. Vrele odporúčam všetkým, ktorý potrebujú nahradiť svoje nohy. Ďakujem Miriam za upozornenie na túto možnosť získať vozíček, Vám pán Gere za rýchlosť, ochotu, milotu a trpezlivosť s akou ste sa mi venovali i keď pršalo a Vám  pani Štiffelová za schopnosť komunikovať, povzbudiť. Prajem Vám všetkým hodne pekných zážitkov a veľa zdravia.
Vaša Kristína z Liptovského Jána

p.Kristína z Liptovského Jána
Vladimír Chrenovský, Handlová

Veľké ďakujem patri pani Janke za sprostredkovanie invalidného skútrika, ktorý mi dal nádej do života. S ním teraz nie som viazaný na pomoc druhých. Zoberiem sa, idem s mojim žihadielkom na prechádzku. Po veľmi dlhom čase stráveného doma som konečne postretal svojich dávnych kamarátov. A aj tí mi schválili akého mám šikovného pomocníka. Teraz môžem chodiť často von medzi ľudí a nebudem sedieť doma medzi štyrmi stenami..Pani Janke a jej partnerovi patrí veľké ĎAKUJEM....

Vladimír Chrenovský, Handlová

A ešte dodatočné poďakovanie za tieto krásne fotky z dovolenky p. Vladimíra, ktorú si mohol s rodinou naplno užiť a vychutnať aj vďaka elektrickému skútru. Ďakujeme:-)

p. Anna , Gerlachov

Dobrý deň,
s predvedením vozíka som bola spokojná, keďže som " scipak na plný uvazek", tak som si kúpila " Kabriolet" a pomáha mi aj venčit psíkov. Za to patrí vďaka pánovi Geremu.
Ďakujem. 🙂

p. Anna , Gerlachov
p.Martina,Košice

Prajem pekný deň, posielam Vám fotky našej babky, ktorej sa po roku opäť podarilo vyjsť von vďaka vášmu vozíku. S pozdravom  Martina,Košice

p.Martina,Košice
Ivan Uher, Banská Bystrica

Dobrý deň prajem,


chceli by sme sa vám poďakovať za profesionálny postup pri vybavovaní objednávok a ešte raz zdôrazniť, že ľuďom s poruchou pohybu takto umožňujete väčšie rozjazdy za poznaním. Náš starký je rád, že je vonku na čerstvom vzduchu, spoznáva nových ľudí a má nové zážitky. On tento vozík dostal na 92 narodeniny, aby mohol pokračovať v najobľúbenejšej činnosti a to chodenie so prírody.
S pozdravom Ivan Uher.

Ivan Uher, Banská Bystrica
 Július Nagy, Zbrojníky

Pekný dobrý deň prajem,


skútrik som si kupoval 25.júna. Je veľmi pekný, silný a rýchly, som s ním nadmieru spokojný, vozím sa na ňom každý deň. Dostanem sa s ním aj na také miesta, kde som sa doteraz nedostal, ja tomu hovorím sloboda. Nemusia ma tlačiť ako doteraz, po desiatich rokoch si idem kam chcem. Je to paráda, odporúčam každému, kto má problémy s chôdzou aj namiesto bicykla, treba skúsiť, kto neskúsi nevie. Pani Janka a Peter ďakujem, že ste mi umožnili kúpu tohto skútrika, veľmi mi pomáha uľahčovať život. ĎAKUJEM!!!
Prajem vám krásne leto.  Július, Zbrojníky

Július Nagy, Zbrojníky
rodina Érsekova, Komárno

"Posielame vám fotky a jedno video, dcérka si to užíva a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme vám.

S pozdravom rodina Érsekova, Komárno"

rodina Érsekova, Komárno
Anna Horáčková,Partizánske

Teraz sa takto pekne presúvame a vzbudzujeme senzáciu všade na ceste!!Je to super znovu byť mobilný. Manžel práve oslávil 80.rokov a bez barlí nespraví ani krok! Tento senzačný skútrik je naša záchrana.
Ďakujem. A.Horáčková,Partizánske

Anna Horáčková,Partizánske
Ivetka Pichnarčikova, Majere

Zdravím Vás. Sme veľmi spokojní so štvorkolkou, hlavne naša dcéra. Je to veľká pomoc pri jej postihu. V prílohe zasielam sľúbené foto. Ďakujeme. S pozdravom Pichnarčíková.

Ivetka Pichnarčikova, Majere

VAŠA NAŠA GALÉRIA

Chcete nám zanechať odkaz?