SERVIS ELEKTRICKÝCH INVALIDNÝCH VOZÍKOV A SKÚTROV

Skôr, ako sa rozhodnete kúpiť elektrický invalidný vozík, dobre si zvážte okolnosti nie len pred kúpou, ale aj po nej. Predsa je to len stroj, ktorý vám má slúžiť čo najdlhšie a spoľahlivo. Aby ste toto dosiahli, treba sa oň vzorne starať. A to minimálne pravidelnými prehliadkami. Pre nás je náš zákazník na prvom mieste, preto pri zakúpení elektrického vozíka u nás máte

GARANTOVANÚ  ZÁRUKU

na bezplatný servis a údržbu 12 mesiacov. Po tomto termíne vám budeme poskytovať prednostne servis aj údržbu celého elektrického invalidného vozíka.( cenník nižšie )

V prípade poruchy či už v elektronike vozíka, alebo na konštrukcii, je túto potrebné nahlásiť čo najskôr od zistenia závady. V žiadnom prípade neodporúčam, aby ste dávali servisovať vozík laikovi. Neodborný zásah do konštrukcie vozíka môže mať fatálne následky a je veľmi pravdepodobné, že sa už nebude dať opraviť. Preto neváhajte a spoliehajte sa na odborníkov.
Záruka sa nevzťahuje na dopravu do servisu a zo servisu našim vozidlom.

SERVISNÉ PREHLIADKY

Na elektrickom invalidnom vozíku alebo skútry odporúčame vykonať 1x ročne preventívnu servisnú prehliadku a v prípade potreby odstrániť nedostatky, ktoré by mohli spôsobiť väčšiu poruchu.

Čo je zaujímavé a dôležité pre vás, predídete väčším neočakávaným výdavkom za následnú opravu a budete pokojne využívať pomoc vozíka bez strachu, že sa vám niekde na ceste pokazí.

Pre nás sú ľudia, ktorí potrebujú tieto vozíky na prvom mieste, pokiaľ je to v našich silách a nezasiahne vyššia moc, servis vykonávame obratom po nahlásení.

Objednať servisnú prehliadku

 

 

CENNÍK

  • Kompletná servisná prehliadka elektrického vozíka.............................................................80,-€
  • Doprava do servisu a zo servisu našim vozidlom..................................do 100km – 0,45 € / 1km
  • Doprava do servisu a zo servisu našim vozidlom.................................nad 100km – 0,35€ / 1km
  • Doprava novo zakúpeného elektrického skútra po celom Slovensku.............................ZDARMA
  • Výmena alebo oprava poškodených náhradných dielov - Informácie o cenách za náhradné diely a opravu vopred s vami prekonzultujeme a servis vykonáme až po vašom odsúhlasení ceny za opravu
arrow

Chcete sa niečo spýtať?