Testujeme skútre, aby ste sa mohli spoľahnúť

Vždy sa teším, keď sa nám podarí pre vás nájsť parádne jazdené skútre, ktoré máte radi, páčia sa vám a často sa na ne pýtate. A sme plní očakávania, čože to k nám zase prišlo.

To by ste mali vidieť, ako to u nás vyzerá, keď je ten deň. Len čo sú skútre zložené z kamiónu, berieme ich jeden po druhom do parády. Mnohokrát mám strach, či z toho rozobratého skútra nezostane nejaká súčiastka, keď sa po generálke znovu poskladá:-)…Zatiaľ nezostala nikdy, servisák je borec!

A keď sa to všetko poskladá už zrenovované, berieme skútre von ja skúšobnú jazdu. Nestačí skúšať len v okolí, na krátku vzdialenosť, tak sa totiž žiadna chyba neprejaví a nedá sa zistiť.

V tomto 4 minútovom videjku je naša obľúbená trasa na jazdy. Je tam terén, je tam rovinka, široká cesta (bývalé letisko) a možností neúrekom.  A ako bonus neskutočne nádherné výhľady na všetky svetové strany.

Viac vo videu. Pozrite si a napíšte nám, čo vás zaujíma. Čo by ste chceli vedieť, čokoľvek na tému elektrických skútrov. A ĎAKUJEME  za prípadný LIKE 🙂

2 Komentáře

  • Jozef Vojčík

    Odpoveď Oodpovedať 16. mája 2017

    zdravy nevie oceniť čo pre nechodiaceho tento vozik znamena

  • stanislav´ŕihošek

    Odpoveď Oodpovedať 16. februára 2018

    perfektní, sam mám již skutr , je to pocit volnosti a nezávislosti doporučuji každému postiženému, alspon vyskoušet

Napíšte komentár

* Povinné údaje